BİLİŞİM FİRMALARI
    Bilişim firmalarının en büyük sıkıntılarından birisi stok sayısının fazla olması dolayısıyla satış esnasında karışıklıklar yaşamalarıdır. WOLVOX ERP programı, tüm stoklarınızı kolaylıkla takip edebilme olanağını sunuyor. Farklı döviz birimlerine göre alış yaparak TL cinsinden satışa dönüştürme ve dilediğiniz zaman kar/zarar raporlarınızı alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. 

Önerilen Modüller:
  • Stoklarınızı takip edebilmeniz, cari hesap takibi yapabilmeniz, satış işlemlerinizi gerçeklestirebilmeniz, dövizli hesap takibi yapabilmeniz, kasanızı ve bankanızı takip edebilmeniz, valör hesaplı rapor alabilmeniz için gerekli modüller: Cari 1, Cari 2, Kasa, Stok 1, Fatura, Döviz.
  • Stoklarınızın satışını E-Ticaret programı üzerinden gerçekleştirebilmeniz, bilgisayar toplama sihirbazı özelliğini kullanabilmeniz, satış yapan personellerinize prim hesaplayabilmeniz, stoklarınıza etiket yazdırabilmeniz için gerekli modüller: E-Ticaret, Pazarlama, Kartoteks. 
   
       

 
MUHASEBECİLER - MALİ MÜŞAVİRLER
    WOLVOX Mali Müşavir paketi ile tüm muhasebeciler ve mali müşavirler genel muhasebe işlemlerinden beyannamelerin takip edilmesine, işletme defteri kayıtlarından demirbaş takibine kadar gerekli olan tüm işlemlerini yürütebilir, raporlamalar yapabilir, dönem sonu işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirler. Dilerseniz personel takip ve puantaj-bordro oluşturma işlemlerini de gerçekleştirebilir, genel muhasebe ve beyanname entegrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. 

Önerilen Modüller:
  • Genel muhasebe, işletme defteri, beyanname, demirbaş kayıtlarınızı tutabilmek, personelleriniz için puantaj-bordro hesaplaması yapabilmek için gerekli modüller: Genel Muhasebe, Wolvox İşletme Defteri, WolvoxDemirbaş, Wolvox Beyanname, Wolvox İnsan Kaynakları, Bordro.
  • Programı ön muhasebe programı ile entegre kullanabilmek için ön muhasebe programında olması gereken minimum modüller: Cari 1, Kasa, Stok1, Fatura. 
   
       
 
SÜRÜCÜ KURSLARI
   AKINSOFT'un sürücü kursları için tasarladığı NetSürücü programı sayesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları kursiyer kayıtları ve takibi, kursiyer taksit ve ödeme işlemleri, kursiyer sınav başvuruları, sınav sonuçları, sınav güzergahları, araç takip, ders grup kayıtları, kasa ve banka raporları, SRC belgesi işlemleri ve daha pek çok işlemi kolaylıkla yürütebilirler. 
  Programın sunduğu avantajlardan en önemlilerinden biri de MEBBİS entegrasyonudur. MEBBİS entegrasyonu sayesinde sınav başvuru ve sonuç aktarma işlemlerini kolaylıkla yapabileceksiniz. 

Önerilen Modüller:
  • Kursiyer kayıtları ve takibi, kursiyer taksit ve ödeme işlemleri, kursiyer sınav başvuruları, sınav sonuçları, sınav güzergahları, araç takip, ders grup kayıtları, kasa ve banka raporları, SRC belgesi gibi işlemleri yürütebilmeniz için gerekli olan program:  NetSürücü
  • Daha detaylı bir muhasebe takibi yapmak istiyorsanız NetSürücü programına ilave olarak WOLVOX programımızı tedarik edebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda modül seçimi yapabilirsiniz.
   
       
 
GALERİLER
  Oto Galeriler ve oto alım - satım işlemi yapanlara hitap eden NetGaleri ve WOLVOX ERP programları sayesinde tüm işlemleriniz kolaylıkla yürüsün. Sektörel yazılımlarımızdan olan NetGaleri programı ile araç alış, satış, komisyon, istatsitiksel bilgiler alabilirken WOLVOX ERP programımızın esnek arayüzü sayesinde daha detaylı bir takibat gerçekleştirebilirsiniz.

Önerilen Modüller:
  • Araç alış, satış, komisyon, istatsitiksel bilgiler alabilmek için gerekli program:  NetGaleri
  • Araç alım ve satım işlemleri ile birlikte daha detaylı bir muhasebe takibi yapabilmeniz için grekli program:WOLVOX ERP. (İhtiyacınıza göre modül belirlenmesi yapılabilir.)