REMESTA Bilişim, 16 yılı aşkın AKINSOFT ve Kurumsal Kaynak Planlama projeleri deneyimiyle, danışmanlık sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan, sektörün önde gelen danışmanlık ve yazılım firmaları arasında yer almaktır.

 

REMESTA Bilişim AKINSOFT iş çözümleri üzerinde birçok sektörde deneyimli uzman çalışanları ile birlikte, müşterilerinin iş çözümünüzden en verimli şekilde yararlanmaları ve işletmelerini daha ileriye taşıyabilmeleri için hizmet ve destek vermektedir.

REMESTA Bilişim, Küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil, her ölçekteki şirkete AKINSOFT iş yazılımı ile müşterilerine özel esnek çözümler sunmaktadır.

 REMESTA Bilişim, sertifikalı personeli ve uluslararası proje deneyim bilgisi ile, firmaların global dünyadaki teknoloji

ve bilgi bütünlüğünü güçlendirerek, verimli, rekabetçi ve karlı firmalar olması yönünde çözümler sunmaktadır.

REMESTA Bilişim, Uluslararası standartlara uygun yazılım geliştirme metodolojisi ve çok iyi eğitim görmüş deneyimli uzman kadrosunun üstün hizmet anlayışına uygun bir düzeyde, 2002’den bu güne, gerçek bir “yazılım endüstrisi” oluşturan çizgide hizmetlerini sürdürmektedir.

 

REMESTA Bilişim, Avrupa ve Anadolu olmak üzere İstanbul’da,

 

Sektör Tecrübelerimiz

Gıda

Kimya

Metal

Otomotiv

Bilişim

Yapı

Tekstil – Konfeksiyon

Plastik

Market ve Mağazacılık

Network Hizmetleri

 

Misyonumuz

 

Yılların deneyimi ve bilgisi ile, yurtiçi ve yurtdışında firmaların teknoloji ve bilgi bütünlüğünü güçlendirerek, verimli, rekabetçi ve karlı firmalar olmasını başarılı çözümler ile sağlamak.

 

Vizyonumuz

 

Danışmanlık sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan, yüksek nitelikli ve uluslararası

standartlarda kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen danışmanlık ve yazılım şirketleri arasında yer

almaktır.

Düzenleyen:Emre BEKDEMİR